שאלות נפוצות

אנחנו מאוד נרגשים לחשוף בפניכם מערכת עליה אנחנו עובדים זה תקופה ארוכה- "תשמעו אותנו". את "תשמעו אותנו" הקמנו מתוך הבנה שהכוח להשפיע על נבחרי הציבור מתחלק בין אלה שיש להם נגישות, לבין אלה שאין להם אותה. על כן, בנינו (מיכאל בר סיני וניר הירשמן) מערכת טכנולוגית שעוקפת את רוב המחסומים ומאפשרת למאסות ענקיות של גולשים להגיע לחברי הכנסת.

אנחנו לא מדברים על עוד מערכת דיוור. באמצעות "תשמעו אותנו", כל הגולשים שלכם יכולים לפנות בוואטסאפ, במייל, בטוויטר ובפייסבוק לכל אחד מחברי הכנסת. אתם יכולים לעצב עבורם מסרים אופציונליים, לפלח את חברי הכנסת על פי דעתם, וחברותם בועדות שונות, והכל ללא תשלום.

image.png

מה אפשר לעשות ב"תשמעו אותנו"?

ב"תשמעו אותנו" אפשר להקים קמפיינים, אפשר לשלוח לחברי כנסת וואטסאפים, מיילים, לתייג אותם בפייסבוק, ולצייץ אליהם בטוויטר. אפשר לנסח מסרים עבור גולשים, ואפשר לחלק את חברי הכנסת על פי העמדות שלהם באשר לנושאים ספציפיים.

כיצד אנחנו עוקפים את מערכות הסינון?


מערכות משלוח מיילים כבר היו קיימות בעבר, אבל הן כולם נכשלו בגלל סיבה אחת. הן שכחו שהפנייה חייבת להיות אישית. תשמעו אותנו עוקפת את כל המערכות הללו מכיוון שהגולש עצמו הוא שפונה לחברי הכנסת. מי שירצה להבתתר מ"תשמעו אותנו" יסתתר מהבוחרים. "תשמעו אותנו" פשוט מורידה חסמים- היא נותנת את אמצעי ההתקשרות ואת עיקרי המסר. מכאן, העבודה היא של הגולש.


כמה זה עולה לי?

"תשמעו אותנו" לא עולה כסף. מדובר ביוזמה של התנועה לזכויות דיגיטליות ובמימונו של איגוד האינטרנט הישראלי. "תשמעו אותנו" נועדה כדי לנפץ את החסמים בין חברי הכנסת לציבור. הם, צריכים לשמוע אותנו.


איך מקימים קמפיין?

זה קל ופשוט. הקליקו כאן ותתחילו: https://hear-us.org.il